ایرواشر ها سیستم های سرمایش تبخیری هستند که به علت سیکل ساده و کم تعداد بودن قطعات تشکیل دهنده آن یکی از پرکاربردترین تجهیزات تهویه مطبوع به شمار می رود و مناسب فضا های مختلف با شرایط آب و هوایی معتدل و خشک می باشد.

نیاز روز افزون ساختمان ها به انرژی، مهندسین و کارشناسان تهویه دماوند® را بر این داشته که از آخرین استانداردها و بر اساس Eurovent برای ساخت هواساز استفاده کند. مهندسین طراح ما همواره سعی بر این دارند که با بهینه کردن مصرف انرژی و استفاده از بهترین مواد اولیه و دانش روز دنیا آسایش را همراه با صرفه جویی فراهم آورند. هوادهنده های شرکت تهویه دماوند با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و دانش فنی روز دنیا و استفاده از تجربه چندین ساله متخصصین تهویه دماوند ساخته شده است.

این سیستم دارای تجهیزات دقیق اندازه گیری فشار، دما، رطوبت و مدت زمان روشن بودن لامپ UV می باشد که به صورت آنلاین همواره روی نمایشگر دستگاه نشان داده می شود.هواساز هایژنیک دارای چند بستر فیلتر مختلف است که کارایی آنها با توجه به سنسور های فشار تعبیه شده به روی آن به طور دائم در حال مانیتور شدن است.

هواساز های باز یافت حرارتی و یا اصطلاحا هیت ریکاوری به دسته ای از هواسازها گفته می شود که از انرژی حرارتی هوایی که باید به بیرون انتقال یابد (اگزاست شود)، استفاده کرده و نهایتا میزان قابل توجه ای در انرژی که می بایست توسط تجهیز حرارتی مرکزی (چیلر و یا دیگ حرارتی) تولید گردد، صرفه جویی به عمل آورد.

TOP