پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تهویه دماوند همواره در تلاش بوده تا رضایت مشتریان خود را کسب نماید، از این رو تربیت نیرو های فنی جهت خدمات رسانی به سراسر ایران از ابتدا در دستور کار این مجموعه بوده.شرکت تهویه دماوند خدمات و پشتیبانی را بعنوان یکی از مراحل اصلی چرخه صنعت و پل ارتباطی پایداری با مشتریان خود می داند. گستردگی و پراکندگی محصولات ما باعث شده تا گنجینه ایی از تجربیات و نیرو های کارآمد در اختیار ما قرار گیرد و با تلفیق دانش و نیروی حرفه ایی بر آن داشته شدیم تا تهویه دماوند توفیق پشتیبانی در طی ۳۰ سال گذشته از مشتریان خود در سرتاسر ایران را، داشته باشد. تمامی محصولات ارائه شده توسط تهویه دماوند شامل ضمانت نامه بوده که بسته به نوع کالا مدت زمان ضمانت نامه متفاوت بوده که پس از نصب و تحویل کارشناسان تهویه دماوند آغاز گشته و تا پایان مدت درج شده در ضمانت نامه معتبر می باشد شایان ذکر است که دوره ضمانت شامل شرایط نگهداری می باشد که دارنده محصول ملزوم به رعایت این موارد می باشد.

شرایط ضمانت نامه :

• تمامی دستگاه های تهویه دماوند، توسط  شرکت ضمانت می شوند و ضمانت نامه های متفرقه از نظر خدمات پس از فروش معتبر نخواهند بود.

• موارد درج شده در ضمانت نامه  هر دستگاه با توجه به نوع محصول متفاوت است. لذا جهت اطلاع از مفاد ضمانت دستگاه ها، با شماره ۸۸۲۷۸۵۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

• بهره برداری یا نصب نا صحیح توسط افراد غیر متخصص شامل ضمانت نبوده.

• خساراتی که در اثر عدم دقت در حمل و نقل کالا و ضربه، حوادث طبیعی، استفاده نادرست و نگهداری غیر اصولی، آتش سوزی، نوسانات برق سراسری و موارد خارج از استانداردهای اعلام شده توسط تهویه دماوند شامل ضمانت نبوده.

TOP