بر اساس نیاز پروژه چه از نوع مسکونی و یا صنعتی، چیلر های آب خنک تهویه دماوند با ظرفیت برودتی 10 تا 1280 تُن تبرید با استفاده از پیشرفته ترین کنترلر ها و کمپرسور های مختلف بر پایه ظرفیت دستگاه ساخته می شود.  خط تولیدی چیلر شرکت تهویه دماوند قابلیت ساخت چیلرهای آب خنک را در سه نوع اسکرو، اسکرال و رفت و برگشتی را دارا میباشد

در سال 1375 دانشگاه صنعتی شریف پروژه ملی برای ساخت چیلر های جذبی آب گرم و بخار در ایران تعیین نمود و شرکت تهویه دماوند که یکی از سازندگان مطرح در زمینه صنعت تهویه مطبوع ایران می باشد به عنوان شریک تجاری برگزیده شد. مهندسین و کارشناسان تهویه دماوند نیز با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و شرکت SANYO کره جنوبی موفق به ساخت اولین چیلر ضد کریستال آب گرم در ایران شدند.

مینی چیلر تهویه دماوند از نوع تجهیزات تهویه مطبوعی به شمار می رود که عمدتآ مناسب تهویه فضاهایی با کاربری مسکونی، ویلایی، اداری، فروشگاه، رستوران و غیره  با حداکثر 350 متر مربع زیر بنا می باشد. یکی دیگر از مصارف مینی چیلر، استفاده از آن در آپارتمان های چند واحدی به منظور جدا سازی هزینه مصرف هر واحد نیز می باشد.

با توجه به اینکه چیلر هایی که دارای کندانسور هوا خنک می باشند نیازی به آب ندارند، بهترین گزینه برای تهویه مناطقی که با کمبود آب مواجه هستند می باشند. کندانسور های تهویه دماوند بر اساس بیشینه دمای میانگین هر اقلیم طراحی می شود. از اینرو ضریب کارکرد بالای تجهیزات دست یافتنی می گردد.

TOP