درباره دماوند

شرکت تهویه دماوند با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد، فضای تولید مناسب و ماشین آلات جدید در زمینه تولید دستگاه های تهویه مطبوع با سابقه ای بیش از 30 سال گستره وسیعی از نیاز این صنعت را تامین میکند. برخی از این تولیدات به شرح زیر می باشد.

چیلرهای جذبی در انواع آبگرم ضد کریستال و بخار تک مرحله ای
چیلرهای تراکمی هوا خنک و آب خنک با کمپرسورهای اسکرو، رفت و برگشتی، اسکرال
پکیج یونیت با قابلیت استفاده از انواع کمپرسورها و همچنین قابلیت نصب انواع تجهیزات کنترلی و فیلتراسیون برای فضاهای عمومی و بیمارستانی و اتاق های تمیز
هوا سازهای هایژنیک مخصوص بیمارستان ها، شرکت های دارو سازی و اتاق های تمیز
ایرواشر با قابلیت نصب انواع فیلتر و تجهیزات برای فضاهای عمومی و اتاق های تمیز (هایژنیک)
فن کویل در مدل های سقفی، زمینی، کانالی و کاستی
برج های خنک کننده در انواع سانتریفیوژ و فایبرگلاس
یونیت هیتر در انواع آلومینیومی و استیل با مبردهای بخار و آب

شرکت تهویه دماوند به عنوان یکی از بزرگان عرصه تولید انواع سیستمهای تهویه مطبوع در کشور به منظور رشد و پیشرفت سازمان درجهت برآورده کردن انتظارات سهامداران، کارکنان و مشتریان وتحقق اهداف وسیاستهای پیش بینی شده آن در راستای مشتری مداری ، ارتقاء کیفیت وافزایش بهره وری، خط مشی جامع خودرا به شرح زیر اعلام می دارد :
1-هدف اصلی ما جذب مشتری از طریق رشد وگسترش فعالیتهای مربوط به تبلیغات و بازاریابی، درک نیازهای واقعی آنها وایجاد اطمینان جهت مشاوره های فنی درشروع همکاری ،کاهش قیمت تمام شده ودرنهایت جلب رضایت وتأمین خواسته های مشتریان از طریق افزایش تنوع محصولات با توجه به نیاز بازار، ارائه محصولات وخدمات با کیفیت مطلوب و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی مورد نظر مشتری درکلیه فرآیندهای عملیاتی است .
2-بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیندهای تولید ازطریق توسعة ماشین آلات، استفاده ازفن آوری مدرن درخطوط تولید، تعریف واجرای پروژه های بهبود و بالا بردن سطح کیفی بخش طراحی و کنترل کیفیت.
3-افزایش بهره وری ازطریق مدیریت زمان، به حداقل رساندن ضایعات، دستیابی به ظرفیت اسمی تولید، اصلاح کمی وکیفی منابع مختلف تولید مانند افزایش فضای تولید، اجرای طرح های توسعه وبخصوص توجه به کارکنان شرکت به عنوان منابع تفکر و اندیشه که مهمترین وارزشمندترین سرمایه شرکت به حساب می آیند.
لذا ارتقاء دانش، رشدمهارت های فردی وتوانمندی آنان دراجرای امور محوله وهمچنین افزایش ایمنی وبهداشت محیط کار جزء اساسی ترین اولویت های این شرکت به حساب می آیند .
مديريت ارشد سازمان ضمن تعهد نسبت به كليه موارد ذكر شده، از كاركنان محترم شركت صنایع تهویه دماوند نيز انتظار دارد با درك كامل اين خط مشي، مفاد آنرا سر لوحه كاري خويش قرار دهند.

مدیر عامل

تاریخچه

شرکت تهویه دماوند که امروزه به عنوان یکی از سردمداران و پیشروان صنعت تهویه مطبوع ایران شناخته میشود، در سال 1363 در منطقه صنعتی تهران واقع در شورآباد تاسیس گردید. این شرکت پس از سالها تحقیق و توسعه و همکاری با موسسات و دانشگاه های مطرح از جمله دانشگاه صنعتی شریف و شرکت SANYO کره جنوبی ضمن کسب تجربه در زمینه طراحی، مشاوره و ساخت تجهیزات صنعتی تهویه مطبوع بر اساس آخرین استاندارد ها، به منظور ارائه خدمات بهتر و ارزنده تر به مشتریان و همکاران همیشگی خود در سال 1393 کارخانه خود را به محل جدید واقع در شهرک صنعتی پرند با وسعتی بیشتر و تجهیزاتی کامل تر انتقال داد.

TOP